Voice kraft LK-1679-2-15B Aktív műanyag hangfal 15” - Jelenlegi ára: 125 000 Ft
LK-1679-2-15B Aktív műanyag hangfal 15” Beépített mp3 lejátszó, FM rádió, USB/SD/MMC kártya olvasó, távirányító, Bluetooth, 1 db azonos méretű passzív hangfal meghajtására képes! Összetevők: 1 x 15” mélysugárzó 1 x 1” magassugárzó Frekvencia menet: 40Hz - 18kHz Impedancia: 8 Ohm Teljesítmény (RMS): 300 W Érzékenység (1W/1m): 97 dB Csatlakozók: - Bemenet: XLR, RCA, TRS - Kimenet: XLR, TRS, SPEAKON Beépített hangfal adapter Méretek: 430 x 670 x 365 mm Súly: 18 kg A távirányítóval szabályozható funkciók: Rádió/mp3/bluetooth váltás, hangerőszabályzás, hangszínszabályzás, rádió csatorna váltás, mp3 léptetés, stb. (a távirányító csak a rádió/mp3/bluetooth modult vezérli)