Hazet 903SLG-17 Külső hatlap Erő dugókulcs betét 17 mm 1/2 (12,5 mm) - Jelenlegi ára: 7 990 Ft
Hazet 903SLG-17 Külső hatlap Erő dugókulcs betét 17 mm 1/2 (12, 5 mm)