Pici „ szépséghiba”, hogy a távirányítón a 3-as gomb hiányzik!
Tulajdonságok:
Képátló: 37" (94cm)
Kontrasztarány: 4000000: 1
Felbontás: 1920x1080 pixel, Full HD
Képfrissítés: 100Hz
Tuner típusa: MPEG-4, analóg
Hangrendszer: Infinite Sound
Csatlakozások: 3, 5mm Jack , Digitális optikai, Euro-SCART, HDMI, USB, UTP, VGA (D-Sub), komponens video, kompozit video
Támogatott szabvány: DVB-C (kábel TV-szolgáltatáshoz), DVB-T (földi sugárzáshoz)
Hangsugárzók teljesítménye: 2x10W
Tartozékok: asztali állvány, felhasználói kézikönyv, távirányító
Méret: 888 x 614 x 240 mm